Určitě nečekejte, že do měsíce vyděláte. Mě se začalo dařit až třetí měsíc a na začátku jsem přišel o několik tisíc. U Topoption musíte vložit deposit, pak vám udělají cvičný účet, můžete si tam vyzkoušet co s tím a jestli to bude vůbec pro vás. Když to pro vás nebude, napíšete jim a oni vám peníze vrátí. Ale nezjistíte to za týden.

Chce to testovat nejmíň měsíc. Zpočátku je to taková loterie, teprve postupně začnete poznávat trh.

Vložil jsem 200 USD a začal vesele obchodovat. Ze začátku fajn, vydělal jsem 100 USD, jako nic a pak nevím jak, jsem najednou neměl nic. No a protože jsem jim tam ty peníze nechtěl nechat, zkoušel jsem to pořád dál. Ono to vypadá, že se vám to stát nemůže, ale pokud nemáte dostatečný finanční krytí, alespoň ve výši pětinásobku počátečního vkladu, nechoďte do toho. Může se vám stát, že na demu to pude, pak zapracujou v realu emoce a budete v…grafy jsou fajn, ale nikdo vám nezaručí, že se zrovna netrefíte na špatnej den, kterej měla spousta z nás včera, kdy se trh chová „jinak“. 

Pro úspěch v obchodování binárních opcí je nutný hlavně čas a krok po kroku zvládnout všechny tři pilíře úspěchu. Umět analyzovat graf, ať už fundamentální nebo technickou cestou. Důležitý je také money management a hlavně zvládnout vlastní hlavu při reálném obchodování. Tedy postavit se svému strachu ze ztráty, chamtivosti atd. Nejlépe je  si založit demo účet a pomalu se do toho sehnat a vytvořit si nějaky rizikový kapitál, např 500 USD.  Casem, pokud se na demu udržíte aspon 1 nejlépe dva měsíce v plusu, začít po malých častkách na realném účtu. Nevěřte na rychlý výdělek, takový dnes neexistuje.