Broker 24Option začal působit na trhu binárních opcí  na konci roku 2010, stala se jeho platforma velmi rychle známou po celém světě. Velký vliv na tento fakt měla skutečnost, že již od začátku byla nabízena v mnoha jazycích. V současné době je platforma lokalizována do 16 jazyků, kde prozatím čeština chybí.

Základní informace o brokerovi

24Option Založení účtu
Broker 24Option
URL webové stránky www.24option.com
Vznik brokera 2010
Hlavní sídlo Londýn, Spojené království
Jazyky Angličtina, Němčina a další
Minimální první vložená částka $250
Minimální obchodní částka $24
Bonus 100 % za první vklad (není podmínkou)
Demo účet zdarma ANO souběžně s reálným účtem
Payout 68 – 85% (klasické opce)
Platební metody Kreditní/debetní karty, veškeré Internetové peněženky, Skrill (Moneybookers)
Obchod Komodity, Měny, Indexy,
Američtí obchodníci NE
Mobilní aplikace ANO
Aplikace na tablet ANO

Mezi nevýhody můžeme zařadit relativně vysokou minimální výši obchodu $24 a nemožnost sestavit si vlastní binární opci (neboli optionbuilder). Expirace si můžete volit od 60 sekund, přes 2, 5, 15 minut až po hodiny a dny. Pro intradenní obchodování je nabídka více než uspokojivá.

Dále se společností 24Option můžete obchodovat High/Low binární opce, Boundary binární opce (Inside/Outside), Touch/No Touch binární opce, Short Term binární opce (60 sekund, 2 minuty a 5 minut). Minimální investice do jedné opce je, jak už bylo zmíněno 24 $. Minimální vklad je 250 $ a po uskutečnění vkladu máte  k dispozici i demo účet, který vám umožní například testovat své obchodní strategie. Obchodníci, kteří využívají k obchodování mobilní telefon, klidně mohou využít aplikace 24Option pro operační systém Android a iOS.