eToro – Efektivní vytváření pasivního příjmu?

Každý jistě sní o tom, aby v životě nemusel nic dělat a peníze mu vydělávali jiní lidé. eToro přináší unikátní způsob obchodování na burze, ke kterému vám stačí pouze trochu analytické myšlení a o vše ostatní se postarají jiní. Nemusíte ani sedět celé dny u počítače. Občas jednoduše zkontrolujete jak vaše portfolio roste. Pokud se chcete dozvědět více čtěte dále.

Může zde obchodovat opravdu každý?

Ano může. Jedná se o unikátní systém, kde nepotřebujete žádné speciální obchodní zkušenosti, ale vystačíte si s trochu analytickým myšlením. Systém je založen na sledování ostatních obchodníků a opakováním jejich kroků. Obchodníky si můžete vybírat podle parametrů, jako zisk, procento úspěšných obchodů a riziko. Vyskytuje se zde několik desítek obchodníků s úspěšností kolem 100%, které můžete sledovat. Jejich sledování vám zaručí téměř nulové riziko.

Kolik času mi obchodování zabere?

Nejlepší na tomto systému je velký poměr automatizace. Čas u počítače trávíte pouze při analýze obchodníků a výběru těch vhodných pro kopírování. Po výběru obchodníka mu přidělíte částku z vašeho kapitálu a systém automaticky dělá obchod za vás. V rámci přidělené částky opakuje kroky profesionálního obchodníka a to poměrově (pokud má sledovaný obchodník 200USD, vy 20USD  a obchodník investuje 20USD systém automaticky opakuje jeho investici s vašimi 2 USD).

Mohu si tento systém vyzkoušet nanečisto?

Ano samozřejmě si můžete systém vyzkoušet nanečisto a využít DEMO účet. Po registraci vyplňte formulář na konci článku a celým nastavením a otestováním systému vás rád provedu.