Pokud jde o obchodování minutových binárních opcí, nový obchodník by měl mít na mysli jednu nebo dvě věci, aby byl úspěšný ahlavně, aby nic neuspěchal. Musíte se učit krok za krokem, trávit nové informace pomalu, aby vám vše bylo jasné.Existují různé typy binárních opcí v závislosti na tom, jak jste pokročilí a na vašich preferencích. Nejjednodušší typ binárních opcí je nad/pod (above/below) a zde jednoduše předvídáte směr, ve kterém se pohybuje cena opce za určitý časový úsek.

Dnes se podíváme na typ binární opce 60 sekund, stejně jak to zní, obchodník otevře obchod na časový úsek 60 sekund a poté, kdy opce vyprší, se dozvíte výsledek. Vaše správná volba může být velmi zisková, a obchodník by se měl podívat na minutový graf a dle toho učinit rozhodnutí.

Vzhledem k tomu, že časový úsek je velmi krátký, tento typ binární opce slouží k otevření obchodů s vysokou frekvencí. Protože se cena pohybuje nahoru a dolů každou sekundu, musíte být velmi opatrní. Klíčem úspěchu je jednat rychle, protože jak již víte, načasování je velmi důležité, když mluvíme o obchodování binárních opcí.

Jako obchodník binárních opcí,začátečník nebo pokročilý, měli byste už vědět, že existují různé druhy binárních opcí a je vyžadován rozdílný přístup ke každé z nich. Doba expirace je vždy klíčovým faktorem pokud se jedná o obchodování binárních opcí,protože obchodník by měl mít vždy na paměti, že analýza by měla být provedena v souladu s expirační dobou obchodu.

Binární opce typu 60 sekund je poměrné snadno pochopit, jak název mluví sám za sebe, expirační doba je jedna minuta. Existuje mnoho výhod tohoto typu binární opce a mnoho obchodníků ji považuje za velmi zajímavou právě kvůli časté frekvenci otevření obchodů. Když ale chcete obchodovat opci 60 sekund, ověřte si nejprve u svého brokera, zda ji nabízí, protože ne všichni brokeři tento typ nabízí.

Použijte software na grafy (nebo webovou stránku s bezplatným online grafy) k určení trendu a hlavně opční strategie. Trend setýká obecného směru ceny na trhu. Během 60 sekund je trend váš nejlepší přítel. Obecně platí, že trend bude pokračovat ve stejném směru nějaký čas.

Využijte k obchodování TopOption