Obchodování binárních opcí je nejnovější forma investování online, které získává oblibu mnoha lidí po celém světě. Protože tento typ obchodování ji jiný než konvenční obchodování forex, existuje mnoho důvodů, proč se tolik lidí k binárním opcím obrací.

Pokud jste novým obchodníkem, je důležité pochopit základní princip, který stojí za obchodováním obecně, a to zejména v případě, když jste ještě nepoznali svět finančních trhů. Obchodování s binárními opcemi jsou ve skutečnosti založeny na hlavním principu obchodování, t.j. na spojení poptávky a nabídky.

Všechny obchody jsou založeny na tomto principu. Představte si, že je pouze jeden výrobce hodinek ABC, a v tomto případě je cena velmi vysoká, protože poptávka je velká a nabídka nízká. To proto, že je pouze jedna společnost, která hodinky nabízí. Na druhou stranu, existuje spousty výrobců chleba, a z toho důvodu je cena nízká a nabídka vysoká. To je základní princip, který pohání finanční trh a může být aplikován téměř na všechny aktiva, které jsou na grafu zastoupeny.

vyzkoušejte si obchodování na demo účtech