Přínášíme přehled ověřených brokerů s binárními opcemi pro České a Slovenské obchodníky, můžete si tak být 100% jisti, že nenaletíte žádným podvodníkům a broker a jeho obchodní platforma bude spolehlivá a nabídne vám přesné možnosti obchodování, které hledáte. Správný brokerů vám nejen ušetří čas, ale i peníze, nebude protahovat výběry peněz a bude na vaší straně.

 Nejdůležitější věcí, která se týká binárních opcí, je výběr brokera. Vzhledem k tomu, že obchodování binárních opcí se stává populárním, objevilo se z ničeho nic spousta brokerů. Samozřejmě je logické, že nemůžete důvěřovat všem, protože někteří jsou již regulovaní a někteří ne. Pojďme si ujasnit, kdo je regulovaný broker.

Pár rad, jak si vybrat toho správného brokera:

  • Existuje mnoho brokerů, nicméně vybírejte podle zákaznické podpory, která musí být k dispozici 24 hodin denně.
  • Hledejte u brokera demo účet 
  • Regulace, brokeru by měl být regulovaný místními úřady, Nejdůležitějším úřadem pro obchodníky v Evropské unii je kyperský CySEC, Cyprus Securities and Exchange Commision. Obchodování u brokerů bez CySEC regulace rozhodně nedoporučujeme. Další autoritou jsou například britský kontrolní úřad FCA (Financial Conduct Authority), nebo Česká národní banka.
  • Čeština, pokud neumíte anglicky, vybírejte s brokera, který má zákaznickou podporu v Češtině, například TopOption.
  • Vyhněte se podvodným brokerům a dalším stránkám, které nemají potřebné licence.

 

Výbírejte jen regulované binární brokery

Broker s možností obchodovat binární opce je regulovaný v případě, že jeho činnost je monitorována ústředním orgánem a tento úřad dohlíží na jakékoliv špatnosti. Pokud broker získal licenci od úřadu, znamená to, že musí dodržovat velmi přísné stanovy nařízené tímto orgánem. Působí jako jasné znamení transparentnosti a také je důležitou zárukou pro obchodníky. Nejvyšší regulační orgány jsou CySEC (Kypr), AMF (Francie, MiFID (Evropa), FSA (VB) a CFTC (USA).

Regulovaný broker dodržuje určitou sadu pravidel stanovených regulačním orgánem a očekává se, že se jimi bude řídit. Jakékoliv porušení, kterého si regulační orgán všimne, vede k varování nebo uložení finančních pokut. Pokud je záležitost velmi vážná nebo bylo zjištěno, že broker porušuje pravidla opakovaně, může tak ztratit svou licenci.

Je důležité mít na paměti, že broker, který není regulovaný nutně neznamená podvod nebo, že nemá stanovená etická pravidla pro své klienty. Ve skutečnosti existuje velké množství brokerů nabízející možnost obchodovat binární opce, kteří nejsou regulovány, ale mnoho obchodníků si je i tak vyberou, protože poskytuje vynikající možnosti pro obchodování pro své klienty.